KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5108148

nr 510 8148

Ida Von Schulzenheilm, "Hundmotiv" 45x53 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

2.300 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 25 februari 2008

25/2 09:44:55 1      Vinnande bud